Firemní akce a večírky

Úvod Mixovaná realita | Mixed reality

Mixovaná realita je novým a průlomovým hitem herních videí. Kombinuje, tedy mixuje, do sebe reálný obraz hráče a obraz prostředí virtuální reality. Tento mix probíhá okamžitě během hry a je tak možné výsledek sledovat „živě“ na obrazovce u herního Decku (místnosti). 

Mixovaná realita přináší lepší zábavu a vtažení do hry pro diváky v přímém přenosu. Zároveň je nahrávána a hráči tak získají videa z jejich hry, která mohou sdílet s ostatními.  Je to skvělá zábava umocňující zážitek z virtuální reality!

Jak u nás mixovaná realita funguje? 

Pro vytvoření mixované reality je potřeba speciální zelená místnost, kterou u nás naleznete pod označením Deck 4. Místnost je vybavena brýlemi pro virtuální realitu a obrazovkou pro sledování hry a hráče. Hráč je zaznamenáván kamerou a pomocí speciálního software je z jeho okolí zelená barva nahrazena prostředím právě hrané hry (stejný princip znáte z tv od moderátorů předpovědi počasí). 

Diváci tak sledují hráče ve virtuální realitě v reálném čase přímo na obrazovce. Zároveň je pořízen záznam a hráč se tak může podívat na své video a na to, jak jeho hra vypadala „zvenčí,“ tedy z pohledu jiné osoby.

Chcete si užít zábavu s mixovanou realitou?

Neváhejte a rezervujte si Deck 4! Přijít můžete ve skupince až pěti hráčů a ve hraní a natáčení se střídat. Vaše videa uvidíte přímo na obrazovce a poté si je budete moci stáhnout z odkazu, který vám poskytneme. K dispozici je vám na místě naše WiFi síť.
 
Odborná obsluha vám bude k dispozici a vše vám vysvětlí. Není se čeho obávat, nepotřebujete žádné znalosti ani schopnosti. Stačí si užívat zábavu a ve chvíli, kdy chcete pořídit záznam pouze stisknout jedno velké tlačítko na podlaze. 


Jaké hry si můžete v mixované realitě zahrát? 

✓ Beat Saber
✓ Pistol Whip
SUPERHOT
✓ Until You Fall
✓ theBlu
✓ Job Simulator
✓ Tenis 
✓ Blade and Sorcery 
✓ Fancy Skiing 
✓ Tilt Brush 
✓ Final Soccer 
✓ QuiVR 
✓ Richie’s Plank Experience
 Waltz of the Wizard

V decku pro Mixovanou realitu je možné zahrát si bez omezení i další hry z naší nabídky, nelze u nich ale pořídit záznam v mixované realitě.

Náš tip na dárek!

Neváhejte a pořiďte dárkový voucher na mixovanou realitu. Ať už sháníte dárek pro vaše děti, přátelé partnera nebo partnerku, s tímto voucherem určitě překvapíte! Zábavu si můžete užít společně a zároveň získáte videa na památku!

TECHNICKÉ PARAMETRY 

VR brýle Valve Index
 • Displeje
  Duální LCD, 1440×1600 pixelů na oko, plné RGB pro každý pixel, globální osvětlování s perzistencí 0,330 ms při 144 Hz
 • Snímková frekvence
  80/90/120/144 Hz
 • Zvuk
  Integrovaná nepřímá sluchátka Balanced Mode Radiators (BMR) 37,5 mm, frekvenční odezva 40 Hz – 24 kHz, impedance 6 ohmů, SPL 98,96 dBSPL z 1 cm
Kamera Logitech C922 Pro Stream Webcam 
 • Full HD 1920 × 1080 px, 30 FPS
Výstupní video
 • Full HD /komprimované/
  Velikost 4 min. videa cca 200 MB
  Formát videa MP4
Jak od nás získáte video?
 • Na vlastní nebo u nás zakoupený flash disk
  /doporučená velikost 8 GB/
  Na poskytnutém neveřejném odkaze na kanálu YouTube
  Přenosem skrze kabel USB C na uložiště ve vašem telefonu
  /telefon musí mít požadované parametry/